בניית אתרים

בניית אתרים – סביר להניח שאתם כבר מבינים כי לכל עסק יש צורך באתר אינטרנט כיום, לפחות אם העסק רוצה למצות את מלוא הפוטנציאל הכלכלי שלו כמובן.

באמצעות אתר אינטרנט וגם פרסום באינטרנט, ניתן להגיע אל לקוחות נוספים ללא קשר למקום המגורים שלהם בארץ/בעולם, לקרב את הלקוחות אליכם ולבנות יחסי אמון, לשפר את המיתוג של העסק ולהגדיל את המוניטין שלכם על חשבון המתחרים. אתר האינטרנט היא התשתית המרכזית עמה תפרסמו את האתר, את השירותים ואת המוצרים שלו.

מערכת קוד פתוח או תכנות מלא?

גם אם תשכירו חברת בניית אתרים שתבנה את האתר שלכם הרי שכיום כבר לא משתמשים בתכנות מלא של אתרים.

מדוע להשקיע עשרות אלפי שקלים בפיתוח אתר מ-0 כשאפשר לבנות את האתר על פלטפורמה מוכנה של קוד פתוח כמו WORDPRESS למשל ועליה לבצע את השינויים הנדרשים לנו בהתאם לצרכים שלנו?

מערכת קוד פתוח הנה מערכת המאפשרת לנו גישה מהירה ונוחה לקוד האתר ומאפשרת למתכנת לערוך את הקוד ללא בעיה.

בניית אתרים – כמה עולה לי לבנות אתר?

אתר אינטרנט מקצועי בוורדפרס עולה כיום בין 2,000 ל-5,000 ₪ בממוצע. תוכלו למצוא גם אתרים זולים יותר וכמובן גם יקרים יותר. המחירים תלויים בהרבה מאוד פרמטרים שלרוב מאופיינים כבר בשיחות הראשונות עם הלקוח (ועדיף כך).

ישנם פרמטרים הקשורים לחברה: התמחור שהיא רואה את עצמה גובה מהלקוח, איך היא מעריכה את העבודה שלה, האם יש הוצאות משרד, האם יש הרבה עובדים וכו'.

לצידם ישנם פרמטרים הקשורים כמובן בעבודה עצמה הנדרשת מהחברה: האם הלקוח זקוק גם לחבילת עיצובים מקצועית הכוללת לוגו, באנרים, תפריטים ועוד? האם יש צורך בתכנות מערכת נוספת לאתר?

האם יש צורך בתבנית פרימיום? האם יש צורך בתוספי פרימיום? וכמובן אם הלקוח הנו בעל דרישות נוספות או נראה כמו לקוח שהולך לסחוט זמן רב מחברת הקידום עבור שירות לקוח – הרי שבעלי החברה יזהה זאת במהירות ויכלול תוספת מהצעת המחיר הרגילה.

חוויית משתמש היא משהו שכדאי לשים אליו לב:

חוויית משתמש היא הגדרה חדשה בתחום השיווק והפרסום והיא מתייחסת לחוויה שבה הגולש משתמש באתר שלכם ובממשקים הקשורים אליו.

מהירות הגלישה באתר, ניווט נוח ויעיל באתר, הצגת תכנים רלוונטיים ותוכן עדכני, התקנת תוסף נגישות והתאמת האתר לגלישה במובייל הם רק חלק מהדברים שיש לדאוג להם בעת בניית האתר ותפעולו השוטף.