סרט תדמית לאפליקציה וגיוס משקיעים באנימציה

סרט תדמית לאפליקציה וגיוס משקיעים באנימציה

סרט תדמית לאפליקציה וגיוס משקיעים באנימציהכולנו יודעים צריך כסף בשביל לגייס לפתח אפליקציה ואחת הדרכים המעולות לסקרן משקיעים זה באמצעות סרט תדמיתי המסביר את תועלות האפליקציה.

בעולם אינטרנטי של רשתות חברתיות, ניתן לנצל את המדיה הזו כדי לבדוק ולבחון את סקרנות הקהל לפני שמתחילים להזרים מאות אלפי שקלים לאפליקציה.

סטודיו אבועגלה מפיק סרטי תדמית עבור גיוס משקיעים לאפליקציה שנועד למשוך משקיעים וסקרנים

אחד היתרונות של האנימציה זה שניתן להמחיש דרכה דברים רבים שבווידאו כמעט בלתי אפשרי להמחיש

באנימציה קל יותר לדחוף את הקהל ולצאת מגבולות המציאות, אפשר להמחיש דברים בצורה הומוריסטית, יצירתית וזכירה שתגרום להמון התעניינות סביבה וכנראה שגם תעורר סקרנות משקיעים !

אחת הגישות האהובות עלינו בכתיבת התסריט זה להמחיש את החיים של הלקוח לפני שהאפליקציה נכנסה אל חייו, להראות את החוסר ממנו צמח הרעיון לאפליקציה ובשלב השני ולהמחיש את השינוי שהאפליקציה יצרה בחייו, כמובן שישנן אפליקציות שהן עדיין בגדר רעיון ולכן נדרש סרטון שרק מראה את הרעיון שלהן באופן כללי ולא את הממשק הפנימי.

סרט תדמית לאפליקציה

הכל תלוי בצורך שלכם- הצגת רעיון למשקיע או מוצר קיים ללקוח .

אבל רגע, מה אם אין לכם עוד אפליקציה רק רעיון שאתם צריכים להציג מול פאנל משקיעים, גם אז אתם צריכים להשקיע אלפי שקלים כדי להפיק סרט אנימציה?

אז זהו שממש לא! ניתן להכין פרזנטציה קצרה ועניינית במחיר נמוך יחסית ואם המשקיעים גילו עניין והאפליקציה יוצאת לפועל להשקיע אח"כ ניתן ואף רצוי להשקיע סכום ראוי יותר בסרטון תדמיתי באנימציה שיגרום להפצה עניין וסקרנות והכי חשוב- ערימות של לקוחות מאושרים שמורידים את האפליקציה שלכם J

סרטון אנימציה תדמיתי להמחשת אפליקציה הכי מעניינת שיצרנו היתה עבור כנס חבדניקים בניו יורק פנה אלינו אחד הרבנים הראשיים בירושלים עם רעיון לקופת תרומות באפליקציה שתחליף את קופת התרומות המיושנת שכולנו מכירים, זו מהפח שיושבת בכל בית כנסת.

וכך בלחיצת כפתור על הנייד יוכלו אנשים לתרום כמה שירצו ולאיזו מטרה מתוך האפליקציה.

יצרנו לו סרטון שממחיש את הסרבול והמיושנות בקופות תרומה הישנות של פעם והצגנו את יתרונות הקופה האינטרנטית וקלות השימוש בה כולל הצגת מסכים מתוך האפליקציה.

סטודיו אבועגלה יוצר סרטוני תדמית והסברה וסרטים לארגונים וחברות בכל נושא

אנחנו יוצרים מאפס רעיון ללקוח ולוקחים את המוצר שלו למקום קריאטיבי מושך את העין ואת המשקיעים.

כותבת המאמר: נוית שם, סטודיו אבועגלה לאנימציה איור ועיצוב