אופטימיזציה לקמפיין הפרסומי של העסק שלכם – קמפיין ממומן בגוגל

אופטימיזציה לקמפיין הפרסומי

אופטימיזציה לקמפיין הפרסומיב IVBS אנו מבצעים אופטימיזציה לקמפיין הפרסומי ומפעילים קמפיינים פרסומיים יעילים ומנתחים את המידע שגוגל מספקת בצורה אפקטיבית הנושאת תוצאות. לIVBS יש ניסיון רב בהפקת קמפיינים פרסומיים וכלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים למצות מהם את המיטב.

תנועת גולשים שמניבה תוצאות

בניהול הקמפיין נפנה לקהל יעד ממוקד ואיכותי שיכנס לאתר ויבצע בו פעולות. אנו מבצעים מעקב אחרי לידים ומנתחים את המאפיינים שלהם. אנו עורכים ביקורת של יחס המרה, שהוא היחס בין הגולשים שנכנסו לאתר ואלו שאכן בצעו בו פעולות כמו מילוי טופס או רכישה.

אופטימיזציה במהלך קמפיין פרסומי

קמפיין PPC הוא דינמי ותמיד יש עוד מילות מפתח שניתן להוסיף, דף נחיתה שניתן לשפר וכו'. אופטימיזציה לקמפיין הפרסומי חשובה מאוד, ולכן תחילה אנו בונים את התשתית הראשונית לקמפיין ולאחר מכן אנחנו נשארים כל הזמן עם היד על הדופק ומנהלים אופטימיזציה און ליין במהלכו. אנו מעדכנים את מילות המפתח באופן שוטף ומחפשים את הביטויים הטובים והזולים ביותר עבור בעל העסק. אנו עורכים ניתוח סטטיסטי מקיף בכדי לעקוב אחר יעילות הקמפיין ופועלים להחזרת השקעה מקסימלית לבעל העסק .

דפי נחיתה אפקטיביים

דף הנחיתה מציג לגולש את המידע לגבי המוצר או השירות של החברה. השאיפה היא לשיפור יחס המרה באמצעות דף הנחיתה, על ידי הגדלת מספר הגולשים שיחשפו למוצר, הגדלת מספר הבקשות עבור הצעות מחיר, העלאת מספר ההתקשרויות הטלפוניות של מתעניינים בשירות או המוצר, העלאת מספר הגולשים שנרשמים לניוזלטרים או רשימות תפוצה.

דף נחיתה פרסומי

דף זה נחשף לגולשים אם משתמשים במילות המפתח הנכונות. דף הנחיתה פרסומי נועד לעודד רכישה של מוצר או שירות על ידי מלל שיווקי איכותי, מידע רלוונטי ותמציתי, תמונות, הנעת הגולש לפעולה עם טופס מילוי פרטים ועוד. דף נחיתה פרסומי הוא הרחבה של הפרסומת לעסק ועליו להיות ממוקד וקל לניווט על מנת למשוך את הגולש. הגולש מתרשם מדף הנחיתה במהלך שניות ספורות ולכן הטקסט צריך להיות קצר והתמונה צריכה להיות גדולה ואיכותית. חשוב שדף הנחיתה יתאים למודעה שלך ויתאר את אותו מוצר או שירות.

מיני סייט

אתר נחיתה המכיל כמה דפים באותו נושא ומטרתו לספק לגולש מידע עדכני וברור שידרבן אותו לביצוע רכישה. במיני סייט כוללים מידע שיווקי, פרופיל אל החברה, מידע על שירותיה ומוצריה כולל תמונות.