כיצד מקדמים את אתר העסק בגוגל בשנת 2019

כיצד מקדמים את אתר העסק בגוגל בשנת 2019

גוגל הוא המנוע מספר אחד בעולם ובארץ וקידום אורגני או ממומן הוא חיוני להופעת האתר במיקום גבוה. אתר שנמצא בין המקומות הראשונים בגוגל נחשף ליותר מ-90 אחוזים של גולשים בארץ. מפתח לרשת היא חברה עתירת ניסיון בתחום קידום אתרים ומעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בתחום. אנו חברה אמינה ומקצועית הפועלת בשקיפות מלאה מול הלקוח תוך הקשבה לצרכיו .

חשיבות הקידום האורגני של האתר בגוגל

במפתח לרשת אנו מבצעים אופטימיזציה של האתר למטרת הצבתו בדירוג גבוה בגוגל. פיתוח אתרים ושיווק באינטרנט לפי דרישות גוגל מבחינת מבנה, תוכן איכותי ורלוונטי, עדכונים של תכנים, קישורים רבים ואיכותיים, פנימיים וחיצוניים. עבודת הקידום כוללת מחקר של מילות מפתח שהן הנפוצות ביותר ויש עליהן תחרות מועטה.

אנו כותבים תכנים מקוריים המותאמים למילות המפתח ורלוונטיים עבור הגולשים. לאחר הקידום אנו דואגים לתחזוקת האתר,בודקים נתונים סטטיסטיים ומספקים דו"חות מפורטים ללקוחות. הקידום האורגני הוא תהליך שלוקח זמן ותוצאותיו אינן נראות מייד אך הן מחזיקות לאורך זמן ומגדילות את כמות הגולשים בצורה ניכרת.

אז כיצד מקדמים את אתר העסק בגוגל – קידום ממומן

תוצאות של קידום ממומן מופיעות לצד האורגניות והמפרסם משלם עבורן לפי הקלקה ובכל פעם שגולש מקליד מילת חיפוש מתאימה תופיע המודעה הפרסומית.. תוצאות הקידום הממומן הן  מיידיות ולטווח קצר מול הקידום האורגני.

כלים לקידום בגוגל

ישנם כלים שונים ברשת חלקם בחינם וחלקם בתשלום, המסייעים לקידום אתרים. קיימים אמצעים שונים לביצוע של חקר מילות מפתח, כלים סטטיסטיים לקבלת מידע על כמות הכניסות לאתר, מהיכן נכנסו, עם איזה מילות מפתח הגיעו לאתר, מאיזה מיקומים גיאוגרפים,  משך שהיית הגולשים, אחוזי הנטישה וכו'.

גוגל אנליטיקס

הוא דוגמא לתשובה על השאלה "כיצד מקדמים את אתר העסק בגוגל" וגם לכלי באמצעותו ניתן לקבל נתונים סטטיסטיים רבים. ניתן להתחבר למערכת עם שם משתמש וסיסמא ולצפות בכל המידע. בעזרת מערכת מתוחכמת זו אפשר להבחין בין גולשים שהגיעו מקישורים

ממומנים ואורגנים, לדעת אילו מילים הן היעילות ביותר בפרסום PPC
ולעקוב אחרי התנועה של הגולשים לדפים המרכזיים באתר כמו טפסי הרשמה או דפים ליצירת קשר.

גוגל אדוורדס

כלי המאפשר לבצע מחקר של מילות מפתח ללא תשלום עם הקלדה של מילות מפתח או ביטוים. ניתן לראות את מידת הפופולאריות של מילות המפתח והתחרות עליהן.