קמפיין PPC בגוגל – הטוב ביותר בישראל 99% הצלחה

קמפיין PPC בגוגל

פרסום ממומן בגוגל הוא פרסום האתר באמצעות מודעות PPC שמופיעות באזור של הקישורים הממומנים, במיקום בולט בראש הדף או בצידו. המטרה היא להביא את האתר האנונימי לתודעה במהירות וביעילות.

קמפיין PPC בגוגלב IVBS אנו נכין עבור האתר שלך קמפיין ממומן דינמי ואיכותי בגוגל.

באמצעות הקמפיין תוכל להגיע במהירות לקהל היעד שלך, שיגיע אליך על ידי הקלדת מילות מפתח הרלוונטיות לעסק שלך. בעזרת ניהול נכון של הקמפיין על ידי IVBS, תוכל להשיג רווחים גבוהים עם החזר השקעה מקסימלי.

יתרונות של קידום ממומן בגוגל

 • מילות מפתח – ב IVBS אנו מבצעים מחקר מעמיק של מילות מפתח המתאימות ביותר לשירות או המוצר שהעסק רוצה למכור. במהלך הקמפיין אנו משלבים מילות מפתח נוספות ובודקים את היעילות של הביטויים הקיימים. יש מבחר אינסופי של מילות מפתח כולל כאלה המוקלדות עם שגיאות כתיב נפוצות של הגולשים בעת ההקלדה.
 • תקציב יומי – בקישורים ממומנים נקבע מראש תקציב יומי לקמפיין עם הגדרה של עלות פר הקלקה.
  תדירות המודעות – נקבעת לפי מספר הופעות מקסמילי פר יום, שבוע או חודש.
 • שקיפות – אנו מפיקים דו"חות מפורטים עבור הלקוחות על הפעילות כולל הסברים ודרכים לייעל את הפרסום.
 • הקלקות – אנו פועלים להשגת מספר מקסימלי של לחיצות איכותיות בעלות הנמוכה ביותר. בעל האתר לא משלם על חשיפת האתר אלא רק על ההקלקה.
 • קהל יעד – באמצעות פרסום ממומן קהל היעד הרלוונטי לעסק מתוודע אליו כאשר הוא מחפש תכנים שונים. אם מחפשים חופשה באילת ומופיע קישור ממומן למלון באילת הגולש יקליק עליו ואם הוא יראה לו אטרקטיבי הוא יזמין בו את החופשה. אם הגולש מתעניין בציוד צלילה ובראש הדף מתנוסס פרסום של חנות לציוד צלילה הוא יקליק עליה וירכוש באמצעות האתר ציוד.

קמפיין PPC בגוגל ב IVBS:

 1. נפתח עבורך חשבון PPC
 2. נבצע חקר שוק מעמיק
 3. נבצע חקר יסודי ויעיל של מילות מפתח
 4. נכתוב מועדות פרסום אטרקטיביות וניצור דפי נחיתה למודעות
 5. נדאג להפעיל את מנוע הפרסום בגוגל
 6. נבצע בדיקות החזר השקעה (ROI ונפיק דו"חות המסכמים את הפעילות עם הצעות ייעול).